Misyon ve Vizyonumuz

Vizyon

Sektörde; lider, öncü, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterinin ilk tercih ettiği firma olmak.

Misyon

Deneyimli kadromuzla; yüksek kaliteli geniş ürün gamımızı müşterilerimize sunmak ve gerekli teknik desteği sağlamaktır. Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet kalitesinden ödün vermemektedir.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti, Güvenilirlik, Kaliteli hizmet anlayışı, Yenilikçi olmak, Sürekli gelişmek.

 

Şirket Özgeçmişi

İnşaat sektörüne hizmet veren öncü firmalardan olan şirketimiz; 1980 yılında çok ortaklı olarak kurulmuş olup, 1996 yılından itibaren sadece aile şirketi olarak yoluna devam etmiştir.


Geniş bir ürün gamına sahip olan firmamız; ürün kalitesinden asla taviz vermeden, müşterisine en iyi hizmeti sunmayı ve güvenilir bir firma olmayı kendine amaç edinmiştir. Güleryüzlü, kaliteli ve modern hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak için uğraş vermektedir.


Seramik, fayans, vitrifiye ürün grubu, havuz grubu ürünler, banyo dolapları, küvet ve duşlar, kabinler, parke, armatür, duş sistemleri, mozaik, sıhhı tesisat parçaları (pvc, pprc), demir ve ferforje ürünler, yapı kimyasalları, banyo aksesuarları ve aynalar şirketimiz ürün gamında yer alan başlıca  ürünlerdir.

 

Markalarımız